Operator Prasy Krawędziowej CNC

Jarocin
Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator Prasy Krawędziowej CNC

Obowiązki

  • praca na maszynach CNC
  • profesjonalne wykonywanie badań technicznych
  • selekcja odpowiednich materiałów do obróbki
  • systematyczne raportowanie na temat efektów pracy
  • przestrzeganie wewnętrznego regulaminu firmy

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn (min. 2 lata)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dobra obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Oferujemy

  • pakiet dodatkowych świadczeń
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w dynamicznym zespole
  • jasne zasady przyznawania premii
  • świetną atmosferę pracy