Operator Obrabiarek CNC

Jelenia Góra
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator Obrabiarek CNC

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • obsługiwanie maszyny CNC
  • korzystanie z narzędzi pomiarowych
  • wykonywanie zadań w wyznaczonym terminie
  • wykonywanie kontroli jakości wyrobów
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w miejscu pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży produkcyjnej
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy

Nasza oferta:

  • konkurencyjna stawka
  • spotkania integracyjne
  • przyjazna atmosfera pracy
  • wsparcie przełożonego
  • ubezpieczenie na życie