Monter izolacji termicznej

Ludwigshafen
Umowa o pracę2 300-3 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Poszukujemy monterow do pracy na ternie Niemiec.

Obowiązki

  • Montaż izolacji ciepłochronnych
  • Naprawę i demontaż izolacji przemysłowych
  • Wykonywanie prac również na wysokościach
  • Praca z wełną mineralną

Wymagania

  • Wymagane jest doświadczenie zawodowe jako monter izolacji przemysłowych lub ukończona szkoła montera izolacji ze zdanym egzaminem teoretycznym jak również praktycznym
  • Praca według najwyższych standardów bezpieczeństwa BHP oraz przestrzeganie tych zasad na budowie
  • Umiejętność poslugiwania się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym, lub chęć nauki języka
  • SCC lub VCA mile widziane

Oferujemy

  • System wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji
  • Dietę, doplatę do mieszkania w Niemczech, lub nocleg oplacany przez pracodawcę
  • Niemiecka umowa o prace
  • Stala praca na warunkach niemieckich
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych oraz emerytalnych w Niemczech
  • Zakwaterowanie na miejscu mieszczące się blisko budowy
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Podczas okresu zimowego pieniądze postojowe

Dodatkowe informacje

  • Aplikację oraz pytania zwiazane ze szczegółami oferty proszę kierować droga mailową na job@rkbau-gmbh.com lub drogą telefoniczną pod numerem
  • +49 174 809 62 54