Monter Instalacji Elektrycznych / Elektryk

Opole
Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Monter Instalacji Elektrycznych / Elektryk

Obowiązki

  • Ogólny montaż instalacji elektrycznej,
  • Montaż systemów instalacyjnych, ciągnięcie kabli, wymiana oświetlenia,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Wymagania

  • ukończona szkoła w zawodzie Elektryka,
  • doświadczenie na stanowisku Elektryka,
  • prawo jazdy kat. B,
  • własny samochód (mile widziane).

Oferujemy

  • UoP lub B2B,
  • urlop płatny do 30 dni,
  • długoterminowa współpraca,
  • odzież robocza,
  • ubezpieczenie,
  • pakiet medyczny - Medicover.