Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Monter

Obowiązki

OPIS STANOWISKA

  • Praca na budowie
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych z zakresu: instalacji tryskaczowych
  • Układanie przewodów kanalizacyjnych
  • Montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej

Wymagania

WYMAGANIA

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do przyuczenia w zakresie prac instalacyjnych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy
  • Premie uznaniowe
  • Elastyczny czas pracy