Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Monter

Obowiązki

Zakres zadań:

  • montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu wykonawczego
  • instalacja rur wielowarstwowych, rur miedzianych oraz rur ze stali szlachetnej
  • instalacja rur HT i SML (rury żeliwne)
  • układanie przewodów kanalizacyjnych
  • montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość rysunku technicznego
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziany własny środek transportu

Oferujemy

Oferujemy:

  • długotermiową umowę
  • dobre i stabilne warunki pracy
  • zapewnienie odzieży roboczej i drobnych narzędzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie