Młodszy specjalista ds. księgowości

Gniezno
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy specjalista ds. księgowości

Obowiązki

Wsparcie obsługi pełnej księgowości klientów biur

Wprowadzanie i dekretowanie dokumentów źródłowych w systemi

Księgowanie dokumentów finansowych

Udział w zamknięciu miesiąca

Sporządzanie stosownych zestawień i deklaracji.

Wymagania

Wykształcenia wyższego kierunkowego

Rocznego doświadczenia na analogicznym stanowisku

Dobrej znajomość pakietu MS Office

Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy

Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

Atrakcyjne wynagrodzenie

Miłą atmosferę

Wsparcie merytoryczne ze strony przełożonego i duże możliwości rozwoju zawodowego.