Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Rzeszów
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Obowiązki

  • wprowadzanie dokumentów do systemu wewnętrznego firmy
  • dokonywanie weryfikacji dokumentów księgowych
  • ewidencja operacji gospodarczych w systemie ERP Comarch OPTIMA
  • kontakt z dostawcami
  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów księgowych
  • sporządzanie podstawowych raportów i zestawień
  • wsparcie procesu wystawiania faktur
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania

  • wysoka organizacji pracy
  • dokładność i systematyczność
  • umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
  • staranność w wykonywaniu powtarzalnych zadań, a także otwartość na nowe i niestandardowe zadania
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy z danymi wrażliwymi

Oferujemy

  • praca na pełny etat z możliwością pracy w formie hybrydowej
  • pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku
  • zdobycie wiedzy i doświadczenia w pracy w dziale księgowym
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków