Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Metrolog

Obowiązki

Obowiązki:

  • Wykonywanie pomiarów, testów i badań zgodnie z harmonogramem, wymaganiami klienta i normami
  • Realizacja zleconych badań i pomiarów
  • Uczestnictwo w realizacji procesów w laboratorium
  • Odpowiedzialność za kontrolę i wspomaganie jakości produkcji, włącznie z udzielaniem zezwoleń dopuszczenia do produkcji lub jej wstrzymania.
  • Praca z planami kontrolnymi, oraz instrukcjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Przygotowywanie instrukcji pomiarowych

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office - Excel, Word
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Cechy osobowościowe: komunikatywność, sumienność, systematyczność, zaangażowanie, rzetelność
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie pracy w laboratorium kontrolnym - pomiary metryczne, obsługa sprzętu laboratoryjnego, dokumentowanie wyników
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą i wymagająca pracę z różnorodnymi zadaniami
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy
  • Pozytywną, koleżeńską atmosferę w pracy
  • Stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie