Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mechanik Maszyn

Obowiązki

Do obowiązków pracownika będzie należeć:

  • naprawa i konserwacja wózków widłowych,
  • wykonywanie przeglądów okresowych u klienta
  • wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej mechanicznej lub komputerowej diagnostyce defektu
  • zamawianie część zamiennych do naprawianych maszyn

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne, mechanika i budowa maszyn,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w mechanice czy elektryce
  • uprawnieniakonserwatora
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, umiejętność współpracy z ludźmi
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pewne i terminowe wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • duża samodzielność w działaniu, niezbędne narzędzia pracy