Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Manager Restauracji

Obowiązki

Manager restauracji jest odpowiedzialny za wizerunek restauracji i zapewnienie najwyższych standardów obsługi Gościa poprzez doskonałe prowadzenie zmiany. Kierując zespołem wprowadza pozytywną atmosferę na zmianie, motywuje i docenia pracowników, tak aby osiągali jak najlepsze wyniki, a każdy dzień pracy był dla nich przyjemnością. Zarządza jednym z dwóch obszarów: Produktem lub Funkcjonalnością, planuje i optymalizuje wybrane kategorie kosztowe oraz analizuje osiągane rezultaty.

Wymagania

To praca właśnie dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i pracy związanej z obsługą Klienta
  • masz w sobie nieskończone pokłady pozytywnej energii, zapału i kreatywności
  • uwielbiasz przebywać z ludźmi i mieć bezpośredni kontakt z Klientem
  • jesteś urodzonym liderem i gospodarzem
  • nie lubisz stać w miejscu i szukasz nowych możliwości rozwoju

Oferujemy

Co chcemy Ci zaoferować?

  • realny wpływ na wyniki jakie osiąga restauracja
  • szkolenia z zakresu zarządzania i obsługi Klienta
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas oraz premie za wyniki i osiągniecia
  • bogaty pakiet benefitów – Multisport, MyBenefit