Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Magazyn - Kierownik

Obowiązki

Obowiązki, które na Ciebie czekają:

  • Zarządzanie magazynem o dużej powierzchni
  • Tworzenie rocznego budżetu magazynowego
  • Optymalizacja procesów logistycznych pod względem potencjalnych zysków
  • Zarządzanie zespołem, dbałość o rozwój i zaangażowanie pracowników
  • Współpraca z klientami w zakresie rozwoju logistyki magazynowej

Wymagania

Wymagania, które na Ciebie czekają:

  • Doświadczenie w budowaniu i angażowaniu zespołu
  • Znajomość procesó magazynowych
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • Potrafisz przeprowadzić optymalizację procesów magazynowych
  • Masz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika magazynu

Oferujemy

Pracując u nas zyskujesz:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą, dynamiczną pracę w prestiżowej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Rozwój poprzez szkolenia