Likwidator Szkód Komunikacyjnych

Krosno
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Likwidator Szkód Komunikacyjnych

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa zleceń blacharsko – lakierniczych,
  • Praca na programach Audatex, DMS, Gulliwer, Allianz VIP,
  • Przygotowywanie i obsługa dokumentacji szkody,
  • Kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientami,
  • Kontakt z towarzystwami ubezpieczeniowymi,
  • Prowadzenie procesu likwidacji szkód komunikacyjnych zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemu AUDATEX,
  • Komunikatywność,
  • Samodzielność,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. „B”.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.