Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator Biura

Obowiązki

Twoje zadania:

- prowadzenie sekretariatu, odpowiedzialność za korespondencję,

- zaopatrzenie działów w niezbędne do pracy materiały,

- sporządzanie projektów umów, uchwał, decyzji i zarządzeń,

- wystawianie i przyjmowanie faktur,

- nadzór nad kasą, bieżące rozliczenia z dostawcami.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- doświadczenia na zbliżonym stanowisku - warunek niezbędny,

- znajomości zasad rachunkowości, finansów, podstaw prawa,

- doskonałej organizacji pracy,

- elastyczności, umiejętności działania pod presją czasu,

- komunikatywności, łatwości we współpracy.

Oferujemy

Co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- miłą atmosferę w pracy,

- komfortowe biuro.