Kontroler jakości

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżakontrola jakości

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kontroler jakości

Obowiązki

  • Przeprowadzanie testów oraz kontroli końcowych produktów galwanizowanych na podstawie określonych planów produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji z wynikami testów
  • Oznaczanie wadliwych produktów oraz sprzętu testowego
  • Ścisła współpraca z przełożonym oraz działem produkcji

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość MS-Office (Word, Excel)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Pracę u naszego klienta – lidera w obszarze klasycznej obróbki metali
  • Organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)