Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Konstruktor Budowlany

Obowiązki

Jeśli chcesz w ramach prowadzonych projektów być odpowiedzialny za:

  • Wyszukiwanie i rekomendowanie rozwiązań konstrukcyjnych
  • Przygotowywanie założeń technologiczno – konstrukcyjnych oraz kosztorysów
  • Wykonywanie inwentaryzacji i pomiarów
  • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej i powykonawczej
  • Sporządzanie specyfikacji materiałowej i instrukcji wykonania
  • Przygotowywanie rysunków wykonawczych jak i złożeniowych
  • Optymalizację kosztów materiałowych, usług obcych i pracochłonności
  • Współpracę wykonawczą z Działem Produkcji i Montażu

Wymagania

Możesz pochwalić się poniższymi osiągnięciami:

  • Wykształcenie kierunkowe – techniczne, architektoniczne
  • Minimum dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość rysunku technicznego / budowlanego
  • Biegła praca na komputerze w tym w programach Autocad, Coreldraw
  • Znajomości programów CAD/CAM - Solid Edge, Rhino

Oferujemy

Chcesz:

  • Być częścią zespołu, który lubi to co robi
  • Nieustannie się rozwijać
  • Uczestniczyć w kreowaniu oraz wykonywaniu nietypowych, prestiżowych realizacji
  • Być uczciwie wynagradzanym za swoją pracę
  • By szanowano Twój work life balance
  • Mieć wpływ na to, co i jak robisz