Kierownik Utrzymania Ruchu

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu

Obowiązki

OBOWIĄZKI:

  1. Kierowanie pracą podległego personelu
  2. Nadzór nad usuwanie awarii na linii produkcyjnej
  3. Kontrola jakości pracy personelu
  4. Analiza i prowadzenie dokumentacji technicznej linii produkcyjnej
  5. Usprawnianie i otymalizacja pracy

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  1. Doświaczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  2. Wiedza z zakresu mechaniki, automatyki i budowy maszyn
  3. Wykształcenie wyższe techniczne
  4. Zdolności kierownicze i skuteczność w działaniu
  5. Dobra organizacja pracy i umiejętność motywowania zespołu pracowników

Oferujemy

PROPONUJEMY:

  1. Rozwój zawodowy poprzez sytem szkoleń
  2. Pensje adekwatną do wykonywanych obowiązków
  3. Premie kwartalne i dodatkowe pozapłacowe benefity
  4. Koleżeński i zgrany zespół pracowników