Kierownik Utrzymania Ruchu

Kościan
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu

Obowiązki

Kluczowe zadania:

  • Organizacja pracy Działu Utrzymania Ruchu
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją oraz utrzymaniem sprawności maszyn, urządzeń i infrastruktury technicznej
  • Prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Planowanie budżetu, kontrola kosztów
  • Aktywne uczestnictwo oraz nadzór nad procesami inwestycyjnymi

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu
  • Silne ukierunkowanie na osiąganie celów i konsekwencja w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego w obszarze technicznym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia merytoryczne
  • Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole