Kierownik Utrzymania Ruchu

Sandomierz
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu

Obowiązki

Damy Ci możliwość robienia tego, co lubisz:

  • Zarządzania, koordynowania i nadzorowania pracy działu utrzymania ruchu;
  • Opracowywania budżetu działu
  • Zarządzania kosztami utrzymania ruchu
  • Nadzorowania przestrzegania procedur, instrukcji wynikających z technologii i systemów jakości
  • Współpracy z zespołem przy wdrażaniu do produkcji nowych wyrobów

Wymagania

W zamian oczekujemy:

  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania projektami i zmianą
  • Znajomości języka nagielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe pozapłacowe benefity dla pracowników
  • Szolenia branżowe