Kierownik Serwisu Samochodowego

Bolesławiec
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Serwisu Samochodowego

Obowiązki

Obowiązki:

  • bezpośrednia obsługa Klientów zgodnie ze standardami producenta
  • nadzór i bieżąca kontrola nad przebiegiem napraw
  • efektywne wykorzystywanie możliwości przerobowych warsztatu
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • aktywne doradztwo w zakresie zakupu usług serwisowych, części oraz akcesoriów
  • realizacja założonych celów sprzedażowych oraz jakościowych

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego na kierunku technicznym (mile widziane kierunki motoryzacyjne)
  • prawa jazdy kategorii B
  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego w środowisku o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • umiejętności tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta
  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych z klientem
  • dobrej organizacji pracy oraz samodzielności
  • zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole
  • wynagrodzenie składowe: podstawa plus premia uzależniona od wyników i osiąganych celów
  • niezbędne narzędzia do wykonywania zadań
  • szkolenia produktowe oraz nietechniczne zgodne z wytycznymi producenta
  • zatrudnienie w formie kontraktu B2B