Kierownik Serwisu Samochodowego

Bolesławiec
Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Serwisu Samochodowego

Obowiązki

Twoje zadania będą polegały na:

  • Zarządzaniu obszarem obsługi posprzedażnej.
  • Kierowaniu podległym zespołem pracowników biura serwisu, warsztatu, myjni.
  • Nadzór nad samochodami naprawianymi w serwisie.
  • Monitorowaniu poziomu wykonania planów sprzedaży usług serwisowych i części zamiennych.
  • Zapewnieniu wysokiej jakości świadczonych usług i standardu obsługi.
  • Budowaniu długofalowych relacji z Klientami.
  • Dbaniu o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym, motoryzacyjnym.
  • Zdolności interpersonalne, menedżerskie.
  • Znajomości technologii napraw i budowy pojazdu.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjazną atmosferę do działania.
  • Pracę w stabilnej firmie, z mocną pozycją rynkową.
  • Terminowe wynagrodzenie,oraz premia uzależnia od indywidualnych wyników pracy.