Kierownik Działu Kadr i Płac

Kościan
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżahr / kadry i płace

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Działu Kadr i Płac

Obowiązki

Twoje zadania w naszej firmie:

- zarządzanie obsługą kadrowo-płacową,

- sporządzanie listy płac i realizacja wypłat,

- kierowanie kilkuosobowym działem,

- przygotowywanie wewnętrznych dokumentów i procedur, zapoznawanie z nimi pracowników,

- współpraca z urzędami oraz organami kontrolującymi.

Wymagania

Nasze wymagania:

- wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, HR),

- przynajmniej 5 lat doświadczenia w obszarze kadr i płac w firmach pow. tysiąca pracowników,

- min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu działem,

- znajomość programu Płatnik, MS Office,

- doskonała znajomość prawa pracy, podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych.

Oferujemy

Co oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- możliwość rozwoju kariery,

- pakiet socjalny.