Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Apteki

Obowiązki

OBOWIĄZKI:

  • kierownie podlgłym zespołem pracowników
  • sporządzanie raportów i statystyk zakupowo-sprzedażowych oraz śledzenie trendów rynkowych w zakresie asortymentu
  • współpraca z dostawcami w zakresie wdrażania nowych produktów aptecznych
  • uczestniczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju asortymentu w celu osiągnięcia założonych celów sprzedażowych i marżowych
  • Zarządznie magazynem i kontrola aosrtymentu

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe o kierunku farmaceutycznym
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie   zaawansowanym
  • doświadczenie w pracy związanej z funkcjonowaniem i kierowaniem apteki
  • umiejętność współpracy w zespole i nawiązywanie długofalowe relacji z klientem
  • komunikatywność i pozytywnie nastawiony do pracy

Oferujemy

GWARANTUJEMY:

  • rozwój poprzez szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • praca w młodym i przyjaźnie nastawionym zespole