Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Administracji

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- zarządzanie procesami administracyjnymi,

- zawieranie umów, obsługa kontrahentów,

- przygotowanie dokumentacji, nadzór nad jej obiegiem,

- nadzór nad linią telefoniczną, korespondencją tradycyjną i mailową,

- wsparcie kierownictwa innych działów, reprezentowanie firmy na zewnątrz.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie na zbliżonym stanowisku,

- znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego - mile widziana,

- wiedza z zakresu prawa pracy i podstaw rachunkowości,

- zdolności organizacyjne i zarządcze,

- elastyczność, proaktywność, solidność.

Oferujemy

Co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- benefity,

- niezbędne narzędzia pracy.