Inżynier Utrzymania Ruchu

Sandomierz
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie ciągłości produkcji
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Nadzorowanie pracy maszyn
  • Diagnostyka przyczyn występujących problemów

Wymagania

Preferowane oczekiwania:

  • Ukończone studia inżynierskie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Motywacja do pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

Oferujemy:

  • Konkurencyjne zarobki
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość awansu
  • Pozytywną atmosferę
  • Bony świąteczne