Inżynier Oprogramowania

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Oprogramowania

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • oprogramowywanie opracowywanych systemów sterowania oraz systemów pomiarowych,
  • projektowanie systemów bazodanowych,
  • tworzenie oprogramowania do komunikacji z urządzeniami pomiarowymi oraz elementami systemów,
  • tworzenie oprogramowania do wizualizacji przebiegów oraz graficznych interfejsów użytkownika,
  • bieżące dokumentowanie prac zgodnie z harmonogramem projektu oraz opracowywanie raportów na potrzeby osób zarządzających projektem,
  • rozliczanie prowadzonych prac poprzez dostarczenie szczegółowej dokumentacji wyników prac.

Wymagania

Wymagania:

  • studiów wyższych o kierunku inżynieria oprogramowania, elektronika, informatyka, robotyka lub pokrewne,
  • bardzo dobrej znajomości znajomość języków programowania: C#, C++, C, Python,
  • znajomość bibliotek/technologii WinAPI, .Net, WCF, WPF, Linq, Mono, NUnit, PyTorch, Xamarin,
  • Wiedza z zakresu obsługi relacyjnych baz danych,
  • Znajomość frameworków / bibliotek oprogramowania takich jak OpenCV, Gstreamer, VisionWorks,
  • znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania w szczególności programowania z wykorzystaniem wzorców projektowych oraz TDD,
  • znajomość modelowania obiektowego z wykorzystaniem UML,
  • znajomość architektury systemów komputerowych,

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole, pełnym pomysłów oraz pasji kolejowej,
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach, w tym wynagrodzenia i rozwoju zawodowego,
  • pracę w elitarnej grupie jednostek notyfikowanych w zakresie interoperacyjności kolei,
  • pracę w jednostce posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku, oraz stosującej najwyższe standardy i wartości,
  • liczne szkolenia w obszarze transportu kolejowego oraz zarządzania zespołem i projektami,