Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier mechanik

Obowiązki

Obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Dbanie o techniczny stan maszyn linii produkującej silniki EPS
  • Planowanie przeglądów maszyn i urządzeń w oparciu o TPM
  • Wsparcie w usuwaniu bieżących awarii na linii produkcyjnej
  • Dbanie o zgodność procesu z wymaganiami audytowymi i jakościowymi
  • Analiza przyczyn przestoju maszyn
  • Zarządzanie pracą techników i szkolenia stanowiskowe
  • Przygotowywanie i analiza raportów produkcyjnych
  • Wprowadzanie usprawnień w procesie produkcyjnym

Wymagania

Oczekujemy:

  • Ukończonych studiów inżynierskich z zakresu: mechaniki, automatyki i robotyki lub pokrewnych
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży Automotive min. 2 lata
  • Umiejętności właściwej diagnozy przyczyn błędów w procesie
  • znajomości języka angielskiego – poziom B2
  • Wiedzy z zakresu specyfiki pracy na produkcji
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi usprawniających m.in.: TPM, 5S, KAIZEN, Lean Manufacturing
  • Wiedza z zakresu kontrol-planu, APQP, PPAP, FMEA, VDA, SPC
  • Dobrej znajomości obsługi programów MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dopłaty do wypoczynku i świąt
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość otrzymania premii rocznej
  • Prywatną opiekę medyczną