Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Elektryk

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności serwisowych oraz przeglądów komercyjnych instalacji elektrycznych na obiektach sklepów wielkopowierzchniowych.
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych.
  • Doradztwo techniczne w zakresie eksploatacji instalacji elektrycznych oraz urządzeńelektrycznych
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych prac
  • Zapewnienie ciągłości pracy instalacji elektrycznej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane w zakresie elektrotechniki, mechaniki lub elektryki
  • Uprawnienia do pracy na wysokościach
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia SEP do 1 Kw
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • Gotowość do zadaniowego trybu pracy

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Elastyczny czas pracy