Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Elektryk

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Instalacja, bieżąca konserwacja oraz usuwanie awarii urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki
  • Wykonywanie przeglądów, inspekcji, napraw instalacji elektrycznych do 1kV
  • Przeprowadzanie napraw i diagnostyki uszkodzeń instalacji elektrycznej i hydraulicznej
  • Bezpośrednia współpraca z klientami
  • Kosztorysowanie rozbót w zakresie instalacji elektrycznej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1 Kw
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet szkoleń produktowych
  • Zdobywanie doświadczenia poprzez szolenia
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym i młodym zespole