Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Hydraulik

Obowiązki

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • wykonywanie instalacji grzewczo-sanitarnych
  • biały montaż
  • montaż rur
  • wymiana / montaż wodomierzy, liczników ciepła, podzielników kosztów,
  • obsługa nowych technologii (elektroniczna rejestracja wymian / montaży)

Wymagania

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój zawodowy,
  • pracę w miłym zespole,
  • zaplecze socjalne,
  • samochód i wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania czynności służbowych.