Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżahr / kadry i płace

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko HR Advisor

Obowiązki

DO GŁÓWNYCH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej (teczki osobowe)
  • Stała współpraca z działem płac, działem legalizacji pobytu
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z koordynatorami, liderami oraz pracownikami tymczasowymi
  • Kontrola obiegu dokumentów

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Podstawowej znajomości obiegu dokumentacji pracowniczej
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy własnej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Systematyczności, obowiązkowości, rzetelności, odpowiedzialności, dokładności
  • Znajomość przepisów prawa pracy będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego