Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik 2D

Obowiązki

Szukamy grafików, którzy potrafią przenieść do świata 3D przedmioty i miejsca, które już istnieją, jak również tworzyć własne projekty. Jeśli

  • potrafisz tworzyć grafikę 2D/3D,
  • chciałbyś się rozwijać w nowoczesnych technologiach,
  • zależy Ci na tym, aby efektem Twojej pracy było zadowolenie użytkownika, to czekamy na Twoje CV

Wymagania

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • umiejętność tworzenia grafiki 2D/3D
  • kreatywnego i innowacyjnego podejścia do pracy
  • umiejętności pracy zarówno w zespole, jak również podczas realizacji zadań samodzielnych
  • wyształcenia wyższego kierunkowego
  • doświadczenie w pracach z systemami VR i/lub AR
  • znajomość Unreal Engine i/lub Unity

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • elastyczne podejście do pracy
  • praca przy interesujących projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • możliwość pracy zdalnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie