Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik

Obowiązki

Główne zadania:

  • Tworzenie animacji na potrzeby programów komercyjnych i internetu.
  • Wsparcie działań biznesowych w dostarczaniu koncepcji i wizualizowaniu pomysłów
  • Świadczenie usług poligraficznych
  • Tworzenie projektów graficznych

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość pakietu Adobe (After Effects, Animate CC, Photoshop).
  • Mile widziana znajomość podstaw html.
  • Kreatywność i znajomość współczesnych trendów tworzenia grafiki na potrzeby internetu.
  • Zmysł estetyczny i znajomość zasad typografii.
  • Zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy

  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole.
  • Sympatyczną atmosferę.
  • Ciekawe wyzwania kreatywne.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne świadczenia benefitów socjalnych