Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Główny Księgowy

Obowiązki

  • ukończone studia magisterskie
  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w księgowości na anlogicznym stanowisku
  • posiadanie polskiego obywatelstwa
  • zaświadczenie o niekaralności
  • analityczny sposób myślenia

Wymagania

  • obsługa opracji gotówkowych i bezgotówkowych
  • księgownie faktur i prowadzenie rachunkowości
  • ustalanie budżetu i jego realizacja
  • bezpośrednie kontakty z ZUS i Urzędem Skarbowym
  • ewidencjonowanie i ksiegowanie dochodów i wydatków firmy

Oferujemy

  • atarkcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • premie motywacyjne
  • szeroki pakiet socjalny