Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Geodeta

Obowiązki

Zadania:

  • realizacja pomiarów topograficznych, sytuacyjno–wysokościowych, realizacyjnych oraz powykonawczych;
  • weryfikacja zgodności wykonywanych prac z obowiązującym projektem;
  • wykonywanie obliczeń mas ziemnych;
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej w postaci zapisów cyfrowych, analogowych oraz graficznych;
  • bieżąca współpraca z zespołem inżynierów oraz geodezyjnymi podwykonawcami w celu prawidłowej realizacji projektu.

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,
  • uprawnienia geodezyjne,
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi budowlanych inwestycji hydrotechnicznych/drogowych/mostowych,
  • znajomość programów do wspomagania projektowania np. AutoCAD i Civil3d oraz programów geodezyjnych,
  • umiejętności współpracy w zespole;

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Stałe wynagrodzenie, system premiowy oraz pracę na wiele lat
  • Wysokie zarobki w miłym kilkuosobowym zespole
  • Nowoczesne urządzenia pomiarowe renomowanych firm LEICA, TOPCON ( tachimetry, GPS, niwelatory),
  • Nowoczesne służbowe samochody do wyjazdów terenowych