Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Frezer CNC

Obowiązki

Twoje codzienne obowiązki:

  • Poprawna obsługa frezarki CNC
  • Diagnostyka awarii maszyny
  • Programowanie maszyny CNC
  • Bieżąca kontrola pracy maszyny CNC
  • Pracę w oparciu o wyznaczone normy jakościowe

Wymagania

Profil Kandydata:

  • Znajomość specyfiki pracy frezera CNC
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne na kierunku frezer, tokarz i pochodne
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia dodatkowe
  • Stałą współpracę
  • Dobrą atmosferę pracy