Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.07.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt b2b, inny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatudodatkowa
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • Pilnie poszukujemy fizjoterapeuty mobilnego do realizacji świadczeń w zakresie rehabilitacji domowej na terenie miejscowości Sierpc i okolic.

Obowiązki

  • mile widziane kursy oraz doświadczenie w pracy z Pacjentem (nie jest to jednak warunek konieczny)
  • W zamian oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Grafik pracy dostosowany pod własne preferencje
  • Pomoc w zakresie organizacji dokumentacji medycznej i wsparcie w procesie realizacji rehabilitacji domowej

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (magister/licencjat/technik) oraz aktualny Numer Prawa Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty (PWZFz)
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
  • planowanie i prowadzenie zabiegów z zakresu rehabilitacji domowej
  • życzliwość i empatia w stosunku do pacjentów

Oferujemy

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu codziennie w godzinach 8-20 pod numerem telefonu 730-700-386.
  • CV można wysyłać na adres rejestracja@24rehabilitacja.pl
  • Prosimy o zamieszczenie w CV aktualnej klauzuli RODO.

Dodatkowe informacje