Elektryk utrzymania ruchu

Głogów
Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektryk utrzymania ruchu

Obowiązki

Opis zadań:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji pod kątem pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Diagnozowanie przyczyn usterek i dokonywanie bieżących napraw
  • Wykonywanie raportów okresowych
  • Branie udziału w okresowych przeglądach
  • Współpraca z wszystkimi pionami produkcji

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Motywacja do podjęcia pracy
  • Zaangażowanie
  • Kultura osobista

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny grafik
  • Profesjonalny onboarding
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy po przejściu okresu próbnego
  • Prywatną opiekę medyczną