Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektryk

Obowiązki

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego kierunkowego - preferowany profil elektryka,
  • posiadanie odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych (SEP), potrzebnych przy wykonywaniu prac konserwacyjnych, remontowych, eksploatacyjnych,
  • znajomości zagadnień i problemów technicznych w zakładzie produkcyjnym,
  • min. 3 letniego doświadczenia zawodowego,
  • dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym, IV brygadowym).

Wymagania

Opis stanowiska:

  • zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w zakresie układów instalacji elektrycznych zespołów maszyn,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne do maszyn i urządzeń,
  • obsługa/opieka nad  stacjami transformatorowymi SN i NN,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z istniejącym harmonogramem ,
  • naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • usuwanie awarii.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • posiłki regeneracyjne,
  • dodatki do wynagrodzenia,
  • opieka medyczna,
  • szkolenia dajace nowe uprawnienia