Umowa o pracę7 300-9 600 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa18.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja Pracy Service Jobs dla swojego klienta poszukuje pracownika na stanowisku Elektryk utrzymania ruchu. Poszukujemy do pracy Elektryka który będzie odpowiedzialny za utrzymanie ruchu maszyn.

Obowiązki

  • Utrzymanie linii produkcyjnej w pełnej sprawności
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz modernizacji wszelkich maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Uprawnienia SEP do 1 kV lub powyżej
  • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość automatyki
  • Jezyk Polski

Oferujemy

  • Motywacyjny system premiowania
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1