Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektromonter

Obowiązki

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie

  • wykonywanie konserwacji, napraw, remontów oraz pomiarów sieci i urządzań elektroenergetycznych (nN/SN/WN)
  • instalowanie urządzeń elektroenergetycznych w ramach eksploatacji, naprawy lub inwestycji
  • usuwanie awarii aparatury, instalacji, sieci i urządzań elektroenergetycznych
  • aktualizowanie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej
  • współpraca z Klientem

Wymagania

Kogo szukamy?

Osoby, która:

  • posiada wykształcenie średnie lub zawodowe – elektryczne/elektroenergetyczne
  • ma doświadczenie w pracy związanej z energetyką
  • posiada umiejętność czytania schematów technicznych, zna budowę oraz zasady działania urządzeń elektroenergetycznych
  • nie ma przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • ceni współpracę i nie obawia się kontaktu z Klientem

Oferujemy

Dla Ciebie mamy:

  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dbałość o zasady BHP
  • pracę 5 dni w tygodniu w stałych godzinach
  • rozliczane nadgodziny
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka