Elektromechanik Samochodowy

Bolesławiec
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektromechanik Samochodowy

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • kontrola stanu technicznego układów pod względem ich sprawności elektrycznej
  • lokalizowanie i usuwanie awarii
  • diagnostyka urządzeń
  • montaż urządzeń elektrycznych

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie – minimum zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
  • Równie ważne jest odpowiednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Kandydat powinien posiadać umiejętność obsługi specjalistycznych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.
  • Samodzielność, sumienność i dokładność pracownika.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnej firmie handlowej o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku samochodowym,
  • Szkolenia produktowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.
  • Premie uznaniowe