Elektromechanik Samochodowy

Rawicz
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektromechanik Samochodowy

Obowiązki

Główne zadania:

  • Wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi
  • Diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych i elektronicznych
  • Samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość budowy pojazdów samochodowych oraz zasad działania zespołów i systemów w nich spotykanych, w zakresie elektryki, elektroniki i mechaniki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, rzetelność

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od liczby zafakturowanych roboczogodzin
  • Własne stanowisko pracy
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne
  • Opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach