Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektromechanik

Obowiązki

Obowiązki:

  • Obsługiwanie i naprawianie różnego rodzaju urządzeń
  • Badanie stanu technicznego instalacji elektrycznych
  • Wykrywanie nieprawidłowości w pracy urządzeń elektrycznych
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Współpraca z przełożonymi

Wymagania

Wymagania:

Kandydat na to stanowisko musi posiadać wykształcenie techniczne na kierunku związanym z elektromechaniką, ponadto wymagamy min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku elektromechanika, dyspozycyjności, zdolności manualnych i rzetelności.

Oferujemy

Oferujemy możliwość poszerzania kompetencji, atrakcyjne wynagrodzenie, stałą pracę, dodatkowe ubezpieczenie na życie i liczne benefity.