Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Dyrektor Produkcji

Obowiązki

Do obowiązków Dyrektora Produkcji należy:

  • Planowanie strategii produkcyjnych
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Wdrażanie koncepcji Lean Manufacturing
  • Współpraca ze wszystkimi działami
  • Tworzenie raportów i analiz wydajnościowych oraz jakościowych
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracowników
  • Optymalizacja kosztów produkcji

Wymagania

Od przyszłego Dyrektora Produkcji wymagamy:

  • Dyplomu ukończenia studiów wyższych na kierunkach powiązanych z produkcją i zarządzaniem
  • Wcześniejszego doświadczenia w zarządzaniu
  • Znajomości koncepcji LEAN
  • Samodzielności w działaniu
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1)

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Narzędzia do pracy: telefon i laptop
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Premię zależną od wyników
  • Możliwość podnoszenia kompetencji