Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca techniczny

Obowiązki

Obowiązki:

- budowanie pozytywnych relacji z klientem

- koordynacja działań serwisowych

- obsługa reklamacji

- odpowiednie prezentowanie towarów i usług firmy

- uczestnictwo w szkoleniach technicznych

Wymagania

Czego będziemy od Ciebie wymagać?

  • wcześniejszego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • dobrej organizacji pracy
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • dobrej obsługi komputera

Oferujemy

Nasza oferta:

  • atrakcyjne zarobki wraz z systemem premiowym
  • pakiet benefitów
  • możliwość awansu i rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów