Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Podatkowy

Obowiązki

Twoja przyszła rola polegać będzie na:

  • Wykorzystywaniu technicznej wiedzy oraz przeprowadzaniu analiz stanowisk organów podatkowych i orzecznictwa sądów administracyjnych
  • Formułowaniu rekomendacji podatkowych dla klientów
  • Identyfikacji obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego
  • Udziale w konsultacjach dla klientów oraz przygotowywanie opinii podatkowych
  • Udziale w postępowaniach podatkowych
  • Asystowaniu przy terminowym i poprawnym wdrażaniu zmian przepisów podatkowych u klientów

Wymagania

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • Ukończone studia na kierunku ekonomicznym lub prawie
  • Co najmniej rok doświadczenia w podatkach pośrednich - VAT
  • Bardzo dobrą znajomość w mowie i piśmie języka polskiego i angielskiego
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych
  • Bogatą ofertę szkoleń i treningów
  • Ciekawą ofertę benefitów
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie