Dekarz

friesland
Umowa o pracę14-15 €brutto / godz.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonych dekarzy. wyspecjalizowany dekarz w pokryciach dachowych z tworzyw sztucznych, EPDM, bitumicznych i cynku. Przeznaczony do dachów płaskich i spadzistych, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. WYMAGANY WŁASNY SAMOCHÓD

Obowiązki

  • Poszukujemy osób do pracy w Holandii przy budowie dachów

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

  • holenderską umowę o pracę
  • stawka 550 € netto za 40 h
  • kwaterę (pokoje jednoosobowe) , ubezpieczenie i dojazdy do pracy na koszt pracodawcy
  • zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Holandii po 6 tygodniach pracy