Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Cukiernik

Obowiązki

Twoje Zadania:

  • opracowywanie propozycji nowego asortymentu w odpowiedzi na potrzeby klientów i trendy na rynku,
  • dbałość o świeżość, walory smakowe i wizualne wyrobów cukierniczych,
  • obsługa maszyny i urządzań cukierniczych,
  • przygotowywanie tortów, ciastek, pralin

Wymagania

Docenimy cię za to, że:

  • jesteś fachowcem w obszarze wyrobów cukierniczych,
  • znasz różnorodne receptury,
  • masz zdolności manualne,
  • podejmujesz inicjatywę.
  • masz wykształcenie gastronomiczne

Oferujemy

Zapewnimy Tobie

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową
  • Premię od zysku z uwzględnieniem 100% obecności
  • Dodatek finansowy na święta i paczki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę