Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Brygadzista Budowlany

Obowiązki

Zadania i zakres odpowiedzialności:

  • organizacja pracy i budowanie kultury wydajności i efektywności podległych zespołów,
  • terminowa realizacja zadań i planów budowlanych,
  • nadzór i dbałość o dostępność maszyn budowlanych,
  • identyfikowanie ograniczeń i obszarów wymagających usprawnień i realizacja działań w celu ich eliminacji, optymalizacja pracy,
  • dbałość o ciągły rozwój własny i współpracowników.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy umiejętności:

  • skutecznej komunikacji w zespole produkcyjnym,
  • zarządzania zespołem i motywowania,
  • przeciwdziałania konfliktom i dostrzegania zagrożeń,
  • delegowania zadań i uprawnień,
  • twórczego myślenia i skutecznego wdrażania zmian,
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet ubezpieczeń medycznych,
  • pakiet grupowego ubezpieczenia na życie,
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego